Reis Araç Kiralama İletişim:444 63 55
Reis Araç Kiralama Merkez Ofis:

Eskişehir Yolu 7.Km Ticaret Bakanlığı Önü No:100/B Çankaya / ANKARA

Lütfen Mesajınızı Giriniz.
Kişisel Verilerin Kanunu Bilgilendirmesini Okudum.
Reis RS A.Ş'nin ve iştiraklerinin ürün ve hizmetleri ile ilgili kampanya, bülten, tanıtım, reklam ve duyurulardan haberdar olmak istiyorum.

yıllık araç kiralama

Yıllık araç kiralama yani diğer bir anlatımla uzun dönem araç kiralama hizmeti yıllardır kiralama sektörü içerisinde var olan ve üstelik aktif bir şekilde tercih edilen durumdur. Özellikle kurumsal firmaların bu zamana kadar çok fazla tercih ettiği yöntem son dönemlerde bireysel de tercih edilmeye başlandı. İnsanlar uzun dönem yani yıllık araç kiralama sayesinde pek çok avantaj sağlayabildiklerini görüyorlar. Ancak bu kiralama hizmetini alabilmeniz içinde mutlaka doğru ve kurumsal firmalarla çalışıyor olmanız gerekir. Çünkü kurumsal olmayan bir firmanın size kazandırabileceği hiçbirşey yoktur. Biz REİS ARAÇ KİRALAMA olarak siz değerli müşterilerimize daha faydalı olabilmek için her türlü araç kiralamanı yapabiliriz.

Yıllık Araç Kiralama Neden Avantajlıdır?

Yıllık araç kiralama hizmetinin birçok sağladığı fayda vardır. Bu faydalara baktığımız zaman ise şöyle bir sonucun ortaya çıktığını görüyoruz.  Bu avantajların en başında fiyatlar geliyor. çünkü uzun dönem araç kiralama hizmeti sayesinde günlük ya da aylık kiralamalara göre avantajınız fazla. Bunun yanı sıra şöyle söyleyelim ki kiraladığınız araç için daha az ödeme yapabiliyorsunuz. Örneğin kiraladığınız araç sıfır model olmakla birlikte aracın koltuk poşetleri dahi sizin tarafınızdan açılır. Bunun için aracın dışı kadar hatta daha daz fazlası aracın iç bölümüdür. Otomobiller durdukları yerde bile para tüketebilirler. Biz bu durumu ortadan kaldırmak için siz değerli müşterilerimize bakımları yeni kral gibi bir araç teslim ederiz. Araçla ilgili faturalarınızın tamam gider olarak gösterilebilmektedir.

Yıllık araç kiralamanın detayları öğrenebilmek ve fiyat almak için bizde telefon numaramızdan iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Yıllık Araç Kiralama

En çok tercih edilen hizmetlerimizden biri, Ankara yıllık araç kiralama hizmetidir. Türkiye’de şirketlerin büyük bir bölümünün merkezi veya en azından şubesi İstanbul’da bulunduğu için şirketler İstanbul uzun dönem araç kiralama hizmetimiz için bizimle sıklıkla iletişime geçer. REİS ARAÇ KİRALAMA olarak şirketler için en uygun fiyatları sunar ve uygun bir fiyata uzun dönem araç kiralama fırsatı sağlarız.

Hangi Araçlar Kiralanabilir?

Firmamız bünyesindeki tüm araçlar 3 aydan 6 aya kadar kiralanabilirler. Süre ne kadar uzun olursa sizinde kazancınız o kadar yüksek olacaktır.


    Lütfen Mesajınızı Giriniz.
    Kişisel Verilerin Kanunu Bilgilendirmesini Okudum.
    Reis RS A.Ş'nin ve iştiraklerinin ürün ve hizmetleri ile ilgili kampanya, bülten, tanıtım, reklam ve duyurulardan haberdar olmak istiyorum.