Reis Araç Kiralama İletişim:444 63 55

Eskişehir Yolu 7.Km Ticaret Bakanlığı Önü No:100/B Çankaya / ANKARA

yıllık araç kiralama

Pazarlama ve satış kollarında faaliyet gösteren firmaların en önemli prensiplerinden biri müşterilerin ve tedarikçilerin talep ettikleri ürünlerin kısa sürede teslim edilmesidir. Bu durumda sektörde faaliyet gösteren firmaların araç filolarının tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek kapasitede olmaları gerekmektedir. Bu sebeple sektörde öncü gelen firmalardan Reis bireysel kiralama Türkiye’nin tüm illerinde kurumsal firmalara ve şahıslara yıllık araç kiralama hizmeti vererek müşterilerini yoğun taleplerini zorlanmadan karşılayabiliyor.

Reis bireysel kiralama yıllık araç kiralama da sadece kurumlara değil bireysel müşterilerine de araç kiralama imkanı tanımaktadır. Zaman kaybı yaşamadan tarafınıza kiralanan yıllık araçların ya da araçlarınızın tüm mekanik servis ve bakım ihtiyaçları anlaşmalı olan tüm yetkili servislerde gerçekleştirilebiliyor.

Şirketlere ya da şahıslara yapılan yıllık araç kiralama da araçların tüm masrafları firma tarafından karşılanır, bu masraflar yıllık zorunlu motorlu taşıt vergisi, zorunlu trafik sigortası ve kasko poliçesi ayrıca yıllık veya kilometre üzerinden servis bakımları dahildir. Reis bireysel kiralamanın çeşitli araç filosunda bulunan araçları yıllık kiralama yaptığınız takdirde hem cebimiz hem de kendiniz rahat ve güvenle kullanabilirsiniz.