Reis Araç Kiralama İletişim:444 63 55
Reis Araç Kiralama Merkez Ofis:

Eskişehir Yolu 7.Km Ticaret Bakanlığı Önü No:100/B Çankaya / ANKARA

Lütfen Mesajınızı Giriniz.
Kişisel Verilerin Kanunu Bilgilendirmesini Okudum.
Reis RS A.Ş'nin ve iştiraklerinin ürün ve hizmetleri ile ilgili kampanya, bülten, tanıtım, reklam ve duyurulardan haberdar olmak istiyorum.

uygun-arac-kiralama

Reis Araç Kiralama sizler için en uygun araç kiralama seçeneklerini sunuyor. Sizlere Türkiye'nin her ilinden araç kiralama imkânı veren Reis Araç Kiralama, aklınıza gelebilecek her çeşit ve modelde aracı, kullanımınıza sunmaktadır. Bugün bünyesinde 2000'i aşkın araç bulunan firma, bu araçların bütün işlemleri ile bizzat ilgilenmektedir. Araç kiralarken karşınıza çıkan prosedürlerle uğraşmak bir hayli sıkıcıdır. Ancak Reis Araç Kiralama tarafından size kiralanan araçlarda, bu işlemlerle ilgilenmek zorunda kalmazsınız. Bilindiği üzere araç kiralanırken ÖTV, MTV, kasko, sigorta, plaka ruhsat ücretleri gibi işlemlerin yapılması şarttır. Reis Araç Kiralama bütün bu işlemlerle ilgilenirken, size düşen aracın anahtarını alıp, yolculuğunuza başlama olacaktır.

Reis Araç Kiralama tarafından size sunulan araçların tümü, son teknoloji ile üretilen, yeni araçlardır ve sıfır kilometredir. Bu sayede, hem uygun araç kiralama imkânına sahip olursunuz hem de yeni araçlarla kolay bir sürüş deneyimi yaşarsınız. Üstelik hiçbir arızası bulunmayan bu araçlar, can güvenliğinizi sağlamaktadır. Reis Araç Kiralamanın size sunduğu şartlar ile bu son model araçları, uzun süreliğine kiralayabilirsiniz. Bu şarta göre bir aracı en az 3 ve 6 aylığına kiralamanız gerekiyor. Bu kira süresinin en uzun şekliyse, 6 ay olmak üzere belirlenmiştir.

Uzun dönem araç kiralama hizmeti sunan Reis Araç Kiralama firmasında, A segmentinden başlamak üzere D segmentine dek ihtiyacınız olan bütün araçları bulmanız mümkündür. Bu araçları uygun araç kiralama imkânı ile size ulaştıran Reis Araç Kiralama, bu hizmetlerinin dışında Türkiye'nin tüm illerinde güvenilir ve profesyonel bir şekilde uzun süreli araç kiralama hizmeti vermektedir. Merkezi Ankara'da bulunan firma, otomotiv sektöründe yıllara dayanan bir deneyimin sahibidir. Reis Araç Kiralama ve hizmetleri hakkında bilgi almak için site üzerinde bulunan bir canlı destek hattı, istediğiniz her an ve her saatte sorularınızı cevaplamaktadır.

444 63 55 numarasını arayarak da araç kiralama hizmetleri hakkında aklınıza takılan her soruyu yöneltebilir ve karşınızdaki uzman müşteri temsilcileri tarafından, merak ettikleriniz hakkında en doğru bilgiyi alabilirsiniz. Reis Araç Kiralamadan son model her türlü aracı kiralamak ve uygun ödeme koşullarından yararlanmak için aramanız yeterlidir. 


    Lütfen Mesajınızı Giriniz.
    Kişisel Verilerin Kanunu Bilgilendirmesini Okudum.
    Reis RS A.Ş'nin ve iştiraklerinin ürün ve hizmetleri ile ilgili kampanya, bülten, tanıtım, reklam ve duyurulardan haberdar olmak istiyorum.