Reis Araç Kiralama İletişim:444 63 55
Reis Araç Kiralama Merkez Ofis:

Eskişehir Yolu 7.Km Ticaret Bakanlığı Önü No:100/B Çankaya / ANKARA

Lütfen Mesajınızı Giriniz.
Kişisel Verilerin Kanunu Bilgilendirmesini Okudum.
Reis RS A.Ş'nin ve iştiraklerinin ürün ve hizmetleri ile ilgili kampanya, bülten, tanıtım, reklam ve duyurulardan haberdar olmak istiyorum.

kurumsal-arac-kiralama

Şirketlerin işlerini daha hızlı ve zamanında bitirip iş potansiyelini arttırabilmesi ve gelişmesi için araçlar oldukça önemli bir yer kaplamaktadır. Çalışanların altında olacak bir araç günlük işlerin eksiksiz bir şekilde yapılmasına olanak tanımaktadır. Bu yüzden Reis Bireysel Kiralama sizlerin tüm isteklerinizi biliyor ve şirketiniz için kurumsal araç kiralama hizmetini profesyonel bir hizmet çatısı altında sunuyor. En az 3 ay ve en çok 6 ay kiralama hizmet bünyesinde kiralamanın yapıldığı tüm zaman boyunca her türlü destek firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. 7/24 teknik servis ve lastik değişim işlemleri kusursuz bir şekilde ve ne zaman isterseniz yapılmaktadır.

Aynı zamanda her türlü evrak ve benzeri bütün prosedürler firmamızca halledilmekte ve sizlere en ufak bir iş düşememektedir. Bunlar içerisinde ÖTV, MTV ya da sigorta, kasko ve plaka ruhsat ücretleri Reis Bireysel Kiralama hizmetleri bünyesinde tamamlanmaktadır. Uzun dönem araç hizmetleri adına firmamız içerisinde 2000’inden fazla olan bir araç filosu bulunmakta ve bu sayede dilediğiniz miktarda bir araç kiralama ile şirketinizin tüm çalışanları adına son model sıfır araçlar sunabilirsiniz.

Birçok çeşit araç modeli kurumsal araç kiralama için firmamızda sizleri bekliyor. Ayrıca araç kiralama alanındaki uzun yıllar kazandığı büyük tecrübenin yanı sıra Opel yetkili bayii ve teknik servis hizmetleri de Reis Bireysel kiralama olarak yapılmaktadır. Merkezimiz Ankara’dadır ve daha fazla detay için sitemizi ziyaret edebilir ve 7/24 müşteri temsilcimize bağlanarak tüm bilgileri alabilirsiniz.

Güler yüzlü bir hizmet ve birbirinden kaliteli dev araç filosu ile önceliğimiz Reis Bireysel Kiralama olarak müşteri memnuniyetidir. Bu hizmet altında A segmentinden D segmentine kadar her türlü araç çeşitleri şirketinizin yapısına ve isteğine göre kiralanmak adına sizleri bekliyor. Uzun dönem kiralama için kişisel ya da kurumsal araç kiralama hizmetleri ile her daim yanınızdayız. Ülkenin dört bir köşesine hizmetlerimiz bulunmakta ve büyük bir gönül rahatlığı içerisinde her noktaya rahatça gidebilirsiniz.

Araçlarımızın fenni muayenesi ya da kaskosu ve vergi pulları ile diğer tüm evrak işlemleri sizleri hiç uğraştırmadan halledilmekte ve size sadece araçların keyfini çıkarmak ve kullanmak kalıyor. 


    Lütfen Mesajınızı Giriniz.
    Kişisel Verilerin Kanunu Bilgilendirmesini Okudum.
    Reis RS A.Ş'nin ve iştiraklerinin ürün ve hizmetleri ile ilgili kampanya, bülten, tanıtım, reklam ve duyurulardan haberdar olmak istiyorum.