Reis Araç Kiralama İletişim:444 63 55

Eskişehir Yolu 7.Km Ticaret Bakanlığı Önü No:100/B Çankaya / ANKARA

Kiralık Araba

Reis bireysel kiralama araç yatırımlarının yanı sıra hizmet kalitesini yükseltmeye odaklı projeleri, üst düzey teknoloji ve altyapı çalışmaları ile tüm Türkiye illerinde kiralık araba hizmetinde öncü firmalar arasında yer almaktadır. Müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesinde öne çıkan Reis bireysel  kiralama  farklı sektörlerde yer alan kuruluşların iş modellerine en uygun kısa ve uzun dönem araç kiralamalarında  çözüm alternatiflerini geliştirerek  sektöründe istikrarlı adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

Kiralık araba sektörü, ülkemizde son zamanlarda hızla ilerleyen sektörler arasında başroldeyken hem potansiyel şirketlere hem de bireysel kullanıcılara kazandırmaya devam ediyor. Kısa ve uzun dönem kiralık araba seçenekleri sunan Reis bireysel araç kiralama şirketi müşterilerine satın alma veya diğer ulaşım seçeneklerine kıyasla daha fazla esneklik, konfor, zaman tasarrufu, idari yük ve en önemlisi uygun maliyet avantajları sağlamaktadır.

Operasyonel kiralama sektörünün farklı iş süreçlerinde uzun yıllardır elde edilen bilgi ve deneyim sayesinde kiralık araba ile ilgili Türkiye’nin tüm illerinde fark yaratan uygulamalara imza atmak Reis bireysel kiralamanın ilke edindiği bir hedeftir. Uzun vadeli büyüme doğrultusunda sürekli ve sürdürülebilir gelişimi bir yöntem yaklaşımı olarak benimseyen Reis kiralama şirketi kısa ve uzun dönem bireysel araç kiralama kolunda faaliyet göstererek kurumsal gelişimine yeni bir boyut kazandırmıştır.