Reis Araç Kiralama İletişim:444 63 55
Reis Araç Kiralama Merkez Ofis:

Eskişehir Yolu 7.Km Ticaret Bakanlığı Önü No:100/B Çankaya / ANKARA

Lütfen Mesajınızı Giriniz.
Kişisel Verilerin Kanunu Bilgilendirmesini Okudum.
Reis RS A.Ş'nin ve iştiraklerinin ürün ve hizmetleri ile ilgili kampanya, bülten, tanıtım, reklam ve duyurulardan haberdar olmak istiyorum.

istanbul uzun dönem araç kiralama

Araç kiralama işlemi uzun vadeli araç kiralama ve kısa vadeli araç kiralama olarak ikiye ayrılır. İstanbul  uzun dönem araç kiralama ile hayalinizdeki aracın uzun süre sahibi olabilirsiniz. İstanbul uzun dönem araç kiralama otoritesi altında araç kiralamak isteyen müşterilere kolaylıklar ve avantajlar sunar. Müşteriler daima yüksek kaliteli, düşük fiyatlı ve daha fazla seçenek ister. Bu sebeple tüketici odaklı düşünür ve buna uygun çözümler üretir. Sorunlardan kaçmaz onları olduğu gibi kabul ederek çözmeye çalışır. Sizin karar vermenize yardımcı olur hatta bunu arzular.

Araç ile ilgili işlerin planlandığı gibi zamanında, doğru ve rasyonel biçimde yapılmasını sağlar. İstanbul uzun dönem araç kiralama sizlerin araç kiralama işlemlerine daima olumlu yaklaşır. Gerekli olan tek şey ehliyetinizin olması. Eğer ehliyetiniz yoksa araç kiralamanız mümkün değildir. Uzun vadeli araç kiralamak araç satın almaktan daha karlıdır. İşlemlerinizi her nerede olursanız olun internet üzerinden ve telefon üzerinden yapabilir ve bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Uzun dönem araç kiralamanın popülerliğini bu yıl mutlaka duymuşsunuzdur.

Araç kiralama, yarattığı istihdam olanakları ile tercih edilen bir sektördür. Günümüzde son derece güvenli bir şekilde araç kiralama işlemleri önümüze gelen her araç kiralama şirketiyle yapılmıyor. Reis Araç Kiralama ile işlemlerinizi  ve sözleşmelerinizi resmi olarak güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

İstanbul ofislerimizdeki kiralama uzmanlarımız ile dilediğiniz an irtibata geçebilir ve detaylı bilgiye sahip olabilrisiniz. Geniş araç filomuzu internet sitemiz üzerinden inceleyebilir ve anlık olarak fiyat teklifi alabilirsiniz.


    Lütfen Mesajınızı Giriniz.
    Kişisel Verilerin Kanunu Bilgilendirmesini Okudum.
    Reis RS A.Ş'nin ve iştiraklerinin ürün ve hizmetleri ile ilgili kampanya, bülten, tanıtım, reklam ve duyurulardan haberdar olmak istiyorum.