Reis Araç Kiralama İletişim:444 63 55
Reis Araç Kiralama Merkez Ofis:

Eskişehir Yolu 7.Km Ticaret Bakanlığı Önü No:100/B Çankaya / ANKARA

Kamu Çalışanlarına Özel % 10 İndirim

Kamuda çalışanların en büyük sıkıntısının faturalar olduğunu görebiliyor. Doğalgaz,elektriki,su,kira işte bunlardan arta kalanla da aldığı bir araç içinde onlarca maddeler halinde fatura ödemesi, vergiler, muayene ücretleri, lastikler, aracın bakımı, kaskosu, sigortası ve daha aklınıza gelebilecek onlarca madde sıralayabiliriz.

Peki, bunları tek kalemle halletmek istemez misiniz?  İşte bu tek kalem tüm birikimlerinizi yatırım da aldığınız aracınıza harcadığınız masrafları da doğrudan ortadan kaldıracak. Reis Bireysel kiralama başlattığı bahara hazırlık kampanyasında kamu çalışanlarına özel % 10 indirim kazandırıyor.

Kampanyamızdan nasıl yararlanıyorsunuz?

Yapacağınız şey aslında çok basit üstelikte sizi birçok masraftan kurtarıyor. Bize gelip kamu çalışanı olduğunuzu belgelemeniz halinde sıfır bir aracımızı % 10 indirimli olarak kiralayabilirsiniz. Bunun size kazandıracağı şey ise yukarıda saymış olduğumuz hiçbir faturayı ödemek zorunda kalmıyorsunuz. Örneğin bizden bir araç kiraladığınız da aracı bakım yaptırmak durumunda değilsiniz. Vergi borcunu ödemiyorsunuz, araç size kaskolu ve de sigortalı olarak geldiğinden dolayı olası bir kaza anında aracı bize teslim ediyorsunuz biz size yeniden bir araç sağlıyoruz lastiklerinizi dünyaca para harcamıyorsunuz biz size sıfır lastiklerle aracı teslime diyoruz. Üstelik sıfır bir araca binmek ciddi anlamda para gerektiren bir durumdur ve toplu bir birikiminiz olması gerekir. Ancak bizimle irtibata geçmeniz halinde siz yalnızca aylık ödeyeceğiniz para miktarını biliyorsunuz size kalan tek şey yalnızca aracınızın yakıtını koyarak istediğiniz yere konforlu bir şekilde seyahat etmek oluyor.

Bugüne kadar bizimle çalışanlar her zaman karlı çıktılar. Ama sizler kamu çalışanları olarak en karlı çıkan grup oldunuz. Çünkü biz sizin ne şartlarda çalışarak araç sahibi olma isteğinizi çok iyi biliyoruz.

İstediğiniz markaya ait araçlarımızı buraya tıklayarak tercih edebilirsiniz. Siz aracınızı en az 9 aylık olarak bizden temin ettiğiniz de biz de size görmezden gelemeyeceğiniz fiyatlar sunmaya devam edeceğiz.


Etiketler: Kamu Çalışanlarına Özel İndirim