Reis Araç Kiralama İletişim:444 63 55
Reis Araç Kiralama Merkez Ofis:

Eskişehir Yolu 7.Km Ticaret Bakanlığı Önü No:100/B Çankaya / ANKARA

Lütfen Mesajınızı Giriniz.
Kişisel Verilerin Kanunu Bilgilendirmesini Okudum.
Reis RS A.Ş'nin ve iştiraklerinin ürün ve hizmetleri ile ilgili kampanya, bülten, tanıtım, reklam ve duyurulardan haberdar olmak istiyorum.

bireysel araç kiralama

Bireysel araç kiralama hizmeti 3 ve 6 aydan başlayan kiralamalarda geçerli olan bir kiralama hizmetidir.  Uzun vadeli araç kiralamalarda genellikle filo kiralandığı düşünülür ancak biz REİS ARAÇ KİRALAMA olarak bu algının ortadan kaldırılması amacıyla bireysel müşterilerimizin de uzun süreli araç kiralayabilmesini sağladık. Sıfır bir aracı satın almak yerine uygun koşullarda kiralayabiliyorsunuz. Kiraladığınız aracınızın yakıtı dışında başka hiç bir şeyle ilgilenmenize de gerek kalmıyor. Bireysel kiralama paketimizin içerisinde aracınızın sigortası, vergileri, bakımları, onarımları gibi emek isteyen her şey mevcut.

REİS ARAÇ KİRALAMA firmamız sayesinde bireysel müşterilerimizde araçlarını kiralayarak ekonomik açıdan çok daha faydalı bir iş yapmış oluyorlar. 

Markanızı Seçin

Bireysel araç kiralama hizmetimiz kapsamında istediğiniz aracın markasını seçmeniz yeteli olacaktır. Biz en kısa süre içerisinde sizi Ankara’daki merkezimizde ağırlarken sizde kısa işlemler sonrasında aracınızı teslim alabilirsiniz.

Son Model Araç Kullanın

REİS ARAÇ KİRALAMA hizmetimiz bireysel araba kiralama hizmetinde siz değerli müşterilerine kaliteyi sonuna kadar sunabilecek teknik ve maddi güce sahiptir. Bizden istediğiniz araç ne olursa olsun son model ekonomik, orta ve lüks araçların kiralanmasını sağlayabiliriz. Satın almak yerine son model bir araç kiralayarak seyahatlerinizi çok daha konforlu hale getirebilirsiniz.

Uzun Süreli Bireysel Araç Kiralama

Firmamız bireysel araç kiralama hizmeti kapsamında 3 aydan 6 aya kadar aracı kiralayabilmenizi sağlıyor. Rezervasyon için iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçmeniz ya da merkez plazamıza gelmeniz yeterli olacaktır. 

Bireysel olarak kiralama hizmeti özellikle araç değiştirmeyi seven biriyseniz tam size göre. Sıfır bir aracı almanın maliyetleri göz önünde bulundurulduğunda kiralama hizmeti sizin için çok daha konforlu olacaktır. Araç kiralama hizmeti sayesinde satın almak zorunda kalmadığınız gibi aldığınız aracı satarken zarar ihtimalinizde ortadan kalkmış olacaktır.

Bireysel araba kiralama ile hayalinizdeki araca artık çok daha yakınsınız. Satın alamayabilirsiniz fakat çok uygun fiyatlarla kiralayabilirsiniz. Üstelik sektörün inanılmaz kolaylık ve avantajlarıyla.

Müşteriler ile çalışırken müşterilerin sağlık ve güvenlik durumları daima göz önünde bulundurulur. Unutmayın hayalinizdeki arabaya artık bireysel araba kiralama ile çok yakınsınız.


    Lütfen Mesajınızı Giriniz.
    Kişisel Verilerin Kanunu Bilgilendirmesini Okudum.
    Reis RS A.Ş'nin ve iştiraklerinin ürün ve hizmetleri ile ilgili kampanya, bülten, tanıtım, reklam ve duyurulardan haberdar olmak istiyorum.