Reis Araç Kiralama İletişim:444 63 55

Eskişehir Yolu 7.Km Ticaret Bakanlığı Önü No:100/B Çankaya / ANKARA

bireysel araç kiralama

Bireysel araç kiralamada müşterilerin kaza gibi talihsiz durumlarında araçsız kalmalarını önlemek amacıyla önlemler alınmıştır. Oluşabilecek maddi ve manevi zararlarda daha güvenilir hareket etme avantajınız vardır. Bireysel araç kiralama, bireysel kısa dönem araç kiralama ve bireysel uzun dönem araç kiralama olarak ikiye ayrılır. Araç değiştirmeyi seven biriyseniz bireysel araç kiralama tam size göre. Müşteri memnuniyeti sektör için herzaman önemldir. Hizmet verilirken güvenlik önlemleri son derece yüksektir. Uzun ve kısa vadeli araç kiralamada ücretlendirmeler farklılık gösterir. Hangi fırsatı değerlendirmek isteyeceğiniz tamamen size kalmış.

Ödemeler ve ücretlendirmeler en uygun çizelgeyle sizler için ayarlanır. Sizce de sürekli araç değiştiren biri için bireysel araç kiralama mı daha mantıklı yoksa araç satın almak mı? Satın aldığınız aracın kasko, onarım, bakım, sigota, lastik, muayene gibi masrafları size aittir ve aracınız gün geçtikçe değer kaybeder. Aracınızı satarken zarar edebilirsiniz belki de satamayabilirsiniz. Şöyle bir durumda var ki ihtiyacınız olduğu bir durumda satın aldığınız fiyatın çok daha altında bir fiyatla aracınızı satabilirsiniz. Şahsınınıza ait olan aracın tüm masrafarını siz karşı karşılarsınız.

Bireyse araç kiralama ile hayalinizdeki araca artık çok daha yakınsınız. Satın alamayabilirsiniz fakat çok uygun fiyatlarla kiralayabilirsiniz. Üstelik sektörün inanılmaz kolaylık ve avantajlarıyla. Müşteriler ile çalışırken müşterilerin sağlık ve güvenlik durumları daima göz önünde bulundurulur. Unutmayın hayalinizdeki arabaya artık bireysel araç kiralama ile çok yakınsınız.