Reis Araç Kiralama İletişim:444 63 55
Reis Araç Kiralama Merkez Ofis:

Eskişehir Yolu 7.Km Ticaret Bakanlığı Önü No:100/B Çankaya / ANKARA

Lütfen Mesajınızı Giriniz.
Kişisel Verilerin Kanunu Bilgilendirmesini Okudum.
Reis RS A.Ş'nin ve iştiraklerinin ürün ve hizmetleri ile ilgili kampanya, bülten, tanıtım, reklam ve duyurulardan haberdar olmak istiyorum.

aylık araç kiralama

26 yıldır Ankara’da araç kiralama alanında hizmet veren REİS ARAÇ KİRALAMA sektörün temel taşı olarak bilinmektedir.  Firma olarak sıfır model araç kiralama hizmeti ile ekonomik, orta ve lüks araç seçeneklerimiz mevcuttur Aylık araç kiralama konusunda müşteri memnuniyeti odaklı hareket eden firmamız size daha kaliteli hizmet verebilmek adına da 7/24 desteğini sürdürmektedir. Aylık araba kiralama ve teknik destek konusunda aralında uzman bir ekiple hizmet veren firmamız her zaman kolay seyahatlerinde başlangıcı olmuştur. Buna göre ihtiyacınız olan bir aylık süre içerisinde bize gelerek kiraladığınız aracınızla konforu her türlü hissedeceksiniz. VIP rahatlığında hissedeceğiniz bu konfor size düşündüğünüzden çok daha uygun fiyatla sağlanacaktır. 

Firmamız bünyesinde bulunan araçlarımızın tamamı son model olmakla birlikte koltuk poşetleri sizin tarafınızdan açılacaktır. Araç kiralama konusunda sağlıklı sonuçlar almak istiyorsanız güvenilir bir hizmet almayı tercih etmelisiniz. Fiyat seçeneklerimizden tutunda sunduğumuz araç seçeneklerine varıncaya kadar her türlü konfor ve kolaylığa tek bir tuşla sahip olabilirsiniz. 

Aylık araç kiralama süresi uzun olan bir hizmettir. Dolayısıyla bu hizmette fiyatlar günlük araç kiralamadan çok daha cazip olacağından dolayı kazancınızın miktarı da yüksek olacaktır. Bireysel ya da kurumsal olarak tek yapmanız gereken şey REİS ARAÇ KİRALAMA firmamızı ziyaret etmek olacaktır. Araç filomuz geniş bir yelpazeye sahiptir. Bireysel olarak isterseniz tek bir araç kurumsal olarak istediğiniz sayıda aracı aylık kiralama hizmetinize sunabiliriz.

Aylık araba kiralama hizmetimizi almayı tercih ettiğinizde size düşen sadece aracın yakıtını doldurarak keyfini sürmek olacaktır. Kiraladığınız araçla ilgili olabilecek herhangi bir sorunda biz devreye girer ve 7/24 desteğimizi sağlarız. Aklınızdaki tüm soruları yanıtladığımız gibi ikame araç hizmetimizle birlikte sizi yolunuzdan alı koymayız.

Kaliteli, profesyonel, uzman ekibi ve güven içerisinde hizmet almak için aylık araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Neden Aylık Araç Kiralama?

Araç kiralama yalnızca iş ya da turizm amaçlı değildir. Araç kiralamanın beraberinde getirmiş olduğu pek çok avantaj vardır. Bu avantajlar ise şu şekildedir.

 • Vergi ödemezsiniz
 • Sigorta ödemeleriniz olmaz
 • Arıza ve hasar ödemeleriniz olmaz.
 • Sıfır otomobillerin aracın verdiği konforu yaşarsınız.
 • Uzun mesafede yol yorgunluğundan kurtulursunuz

Bakım ve temizlik masrafınız olmaz.


  Lütfen Mesajınızı Giriniz.
  Kişisel Verilerin Kanunu Bilgilendirmesini Okudum.
  Reis RS A.Ş'nin ve iştiraklerinin ürün ve hizmetleri ile ilgili kampanya, bülten, tanıtım, reklam ve duyurulardan haberdar olmak istiyorum.