Reis Araç Kiralama İletişim:444 63 55
Reis Araç Kiralama Merkez Ofis:

Eskişehir Yolu 7.Km Ticaret Bakanlığı Önü No:100/B Çankaya / ANKARA

Lütfen Mesajınızı Giriniz.
Kişisel Verilerin Kanunu Bilgilendirmesini Okudum.
Reis RS A.Ş'nin ve iştiraklerinin ürün ve hizmetleri ile ilgili kampanya, bülten, tanıtım, reklam ve duyurulardan haberdar olmak istiyorum.

Araba Kiralama Fiyatlari

Araba kiralama fiyatları, alınacak olan sıfır bir araçtan çok daha uygun fiyata geldiğinden dolayı pek çok kişi tercihini kiralamadan yana kullanıyorlar. Ancak araba kiralamak istediğiniz firmayı da mutlaka çok iyi seçmeniz gerekiyor. Özellikle uzun dönem araç kiralama hizmeti alınacaksa bu durumda seçici olmak sonraki süreçte sizin konforunuzu da bozmayacaktır. Biz Reis Araç Kiralama olarak size kiraladığınız araçla ve sonrasındaki süreçte hiçbir şekilde sorun yaşamayacağınız ve tam tersine avantaj sağlayabileceğiniz koşullar sunuyoruz.

Araba kiralama fiyatları seçeceğiniz araca göre değişkenlik göstereceğinden dolayı burada size net bir fiyat verebilmemiz için önce bizimle iletişime geçmeniz gerekli. İstediğiniz tüm segmentlerde sıfır araç kiralayabilme imkanınız olduğundan dolayı net bir fiyat ancak bu aşamadan sonra belli olacaktır. Firmamız bünyesine geniş ve ihtiyacınıza uygun seçeneklerin yer alacağı tüm segmentler mevcuttur. İstediğiniz araç ya da araçları size basit bir işlem sonrasında 3-6  aydan 12 aya kadar kiralayabiliriz. Sizin tek yapmanız gereken şey bizimle iletişime geçmek olacaktır. Araç kiralama hizmeti ister bireysel olarak ister kurumsal olarak gerçekleştirilebilir. Bizim için kiralanacak olan araç sayısında hiçbir sorun yoktur.  İstediğiniz sayı kadar aracımız firma bünyesinde mevcuttur.

Araba kiralama fiyatları firmalarda yüksekken biz bu kuralı aşağılara çekebilmeyi başardık. En uygun araç kiralama imkanıyla birlikte pek çok avantajı da müşterilerimize sunabildik. Ankara araç kiralama hizmeti aldığınızda ise 7/24 yol yardımı ve ülkenin her köşesine yayılmış servis noktaları sayesinde kusursuz hizmet müşterileri bekliyor olacak. Üstelik trafik sigortası, kasko, fenni muayene ve benzeri gibi hiçbir prosedür ile muhatap edilmez, lastik yenileme ve tam zamanlı hasar yönetimi sayesinde en ufak bir sorun yaşamazsınız.

Reis Araç Kiralama Ankara merkezli bir firma olup Türkiye'nin tüm illerinde güvenilir araç kiralama hizmeti vermeye devam etmektedir.. Bu anlamda cazip fiyatlarımızdan isteyen herkes yararlanabilir. Tek yapmanız gereken şey ise merkezimize gelerek istediğiniz aracı belirtip alıp gitmek olacaktır. Gerekli olan tüm detaylarla ilgili olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.


    Lütfen Mesajınızı Giriniz.
    Kişisel Verilerin Kanunu Bilgilendirmesini Okudum.
    Reis RS A.Ş'nin ve iştiraklerinin ürün ve hizmetleri ile ilgili kampanya, bülten, tanıtım, reklam ve duyurulardan haberdar olmak istiyorum.