Reis Araç Kiralama İletişim:444 63 55

Eskişehir Yolu 7.Km Ticaret Bakanlığı Önü No:100/B Çankaya / ANKARA

ankara yıllık araç kiralama

Yıllık araç kiralama denildiğinde hepimizin aklına “ Yıllık araç kiralama karlı bir iş midir? “ sorusu geliyor. Ankara yıllık araç kiralama ile evet karlı bir iş. Sadece kiralıyorsunuz ve kullanıyorsunuz. MTV, kasko, periyodik bakım,  muayene, egzoz pulu, kış lastiği, bakım, bebek koltuğu,  navigasyon vs vs hiç biri yok. Üstelik yıllık araç kiralamalarda günlük fiyat, gün sayısı yapılmıyor.

 Ankara yıllık araç kiralama ile en uygun fiyatlar ve indirimler ile yıllık araç kiralayabilirsiniz. Ayrıca talihsiz bir durumda yeni araç tahsis etme durumunuz var. Mantıklı bir şekilde düşünüldüğünde hem arabasız kalmıyorsunuz hem de servisle uğraşmıyorsunuz. Araç almak yada kiralamak diye bir kıyaslama yapalım. Arabanızı alın ve bakımı ile bir ton uğraşın, değer kaybetsin ve aracınızı satmak ile uğraşın. Ankara yıllık araç kiralama, rahatlık olarak da sizlere avantaj sunuyor.

Şimdi bütçenizi hesaplamanın tam vakti! Hayalinizdeki arabaya uzun vadeli olarak inanılmaz avantajlarla Ankara yıllık araç kiralama ile sahip olabilirsiniz. Araç alma işini askıya almanın tam zamanı. Kiralamalar 1 yıldan başlayıp, anlaşmalar doğrultusunda 3 yıla kadar çıkabiliyor. Özellikle sürekli araç değiştiren biri iseniz araç satın almak yerine yıllık kiralamak daha mantıklı değil mi? Üstelik kiraladığınız aracın bakım masraflarıyla, alım satımı ile uğraşmıyorsunuz ve giderlerinizi vergiden düşebilyorsunuz. Karar vermenize yardımcı olalım, muayene ücreti yok, arabam 1 sene eskidi değeri düştü derdi yok. Çoğu kişiden fikir almaya kalksanız bile en sık duyacağınız cümle  “ vergi avantajı”. Ankara yıllık araç kiralama uygun fiyatları ile sizleri bekliyor!