Reis Araç Kiralama İletişim:444 63 55

Eskişehir Yolu 7.Km Ticaret Bakanlığı Önü No:100/B Çankaya / ANKARA

Ankara Araç Kiralama

Ulaşım sorunu şehir hayatının en büyük problemlerinden biridir. Özellikle toplu taşıma araçlarıyla yolculuk yapmak ayrı bir çile. Seyahat veya tatil için geldiğiniz bir şehirde özel araçla seyahat etmek ayrı bir keyiftir. Bunun için en iyi seçenek son model araç filosuna sahip Ankara araç kiralama seçenekleridir. Trafik çilesini ortadan kaldıran ve bütçenize en uygun şekilde araç kullanma fırsatı veren Reis bireysel kiralama, dört mevsim hizmet sunuyor. Yaz sıcağını hissetmeyen klimalı araçlardan, kış soğuğuna karşı maksimum koruma sağlayan özel ısıtmalı araçlar, filoda yerini almış durumda.

Araç kiralama hizmetlerinin pahalı olduğu düşünülüyor ancak durum hiç de öyle değil. Sınırsız bir şekilde gezme imkânını sadece Ankara araç kiralama hizmetlerinde bulabilirsiniz. Bu kategoride her hangi bir sınırlama mevcut değil. Özellikle tatil beldelerinde gezilecek yer çok olduğu için turistlerin birçoğu Ankara araç kiralama hizmetini tercih ediyor. İş seyahatini kiralık araç hizmetiyle tatile dönüştürebilirsiniz. ‘Bu nasıl olacak?’ derseniz, iş seyahati için araç kiraladığınız zaman istediğiniz kadar gezme imkânı elde edeceksiniz. İş seyahatinizle ilgili işlemleri bitirdikten sonra kalan zamanda şehrin turistik yerlerini kiralık aracınızla gezebilirsiniz. Reis bireysel kiralama, 1000 araçtan oluşan araç filosuyla Ankara’da hizmet götürüyor. Filoda her zaman son model araçları bulunduran Reis bireysel kiralama, her yıl düzenli bir şekilde filoyu yeniliyor. Yaygın servis ağı sayesinde, araç bakımı sorun teşkil etmiyor. Genel kasko seçenekleriyle araç kullanırken strese girmenize gerek kalmıyor. Bireysel veya şirket bazında yıllık Ankara araç kiralama hizmeti sunan Reis bireysel kiralama, müşteri memnuniyeti sağlıyor. Araç bakımı, muayenesi, zorunlu sigortası ve diğer periyodik bakım işlemleri Reis bireysel kiralama ’ya ait. Kiralayan kişi sadece aracın aydan aya kira ücretini ödüyor. Bunun dışında, park ücreti, köprü ücreti, trafik cezası ve benzeri ücretler kiralayana ait. Ankara araç kiralama hizmetinde güvenin adresi olan Reis bireysel Kiralama, isteğe göre kiralama işlemi sunuyor. Yurt genelinde araç kiralama hizmetinde müşteri memnuniyeti meydana getiren Reis bireysel kiralama, araç filosunu düzenli bir şekilde yeniliyor. Bireysel veya şirket bazında yıllık Ankara Çankaya araç kiralama hizmeti sunan şirket, kampanyalı kiralama seçenekleri sunuyor. Aylık ve yıllık kategoride isteğe göre araç kiralama işlemi problemsiz bir şekilde gerçekleştiriliyor. Geniş ve birçok seçenekli araç filosuyla hizmet sunmaya devam eden firma, sözleşmeli kiralama hizmeti sunuyor.

Misafiri çok olan ve bu nedenle ulaşım problemi yaşayan Ankara’da araç kiralama hizmeti tercih ediliyor. Toplu taşıma araçlarıyla bir yerden bir yere gitmek tam anlamıyla işkence. Profesyonel kiralama ekibi ile hizmet veren ve kiralık araç sektöründe müşteri memnuniyeti meydana getiren Reis kiralama, filosunda herkes için uygun araç modeli bulunduruyor. SUV, sedan ve diğer kategorilerde araç bulunduran Reis bireysel kiralama, kaza, çalınma ve benzeri durumlarda yeni araç tahsis edebiliyor. Kiralama süresi boyunca karşılaşacağınız bütün problemleri 7/24 siz özel müşteri temsilcinize anlık olarak bildirebilirsiniz. Müşteri hizmetleri kısa zamanda servis işlemlerini problemsiz bir şekilde çözüme kavuşturuyor. Günün her saatinde hizmet veren yol yardımı ekipleri, en kısa sürede yardıma geliyor. Deneyimli ve tecrübeli firma istediğiniz kiralama işlemini problemsiz bir şekilde gerçekleştiriyor.