Reis Araç Kiralama İletişim:444 63 55
Reis Araç Kiralama Merkez Ofis:

Eskişehir Yolu 7.Km Ticaret Bakanlığı Önü No:100/B Çankaya / ANKARA

Reis Araç Kiralama

Reis Bireysel Kiralama

7/24 Asistance Yol Yardım Hizmetleri

Hasar bildirimi ve acil durumlarda (0) 505 105 15 35 numaralı Reis Assitance yol yardım hattı'nı 7 gün 24 saat kesintisiz olarak arayarak, çekme, kurtarma, gerektiğinde kapsamlı bir hizmet yelpazesinden yaranalabilirsiniz.

periyodik bakım hizmetleri

Periyodik Bakım Hizmetleri

Aracınızı sorunsuz ve güvenle kullanmanız için bakım ve onarımlarınızın, ücreticilerin belirlediği periyodik bakım planı çerçevesinde yetkili servislerde yapılması ve en kaliteli hizmeti almanız için çalışıyoruz. Size sunmakta sorumlu olduğumuz bu hizmetin en verimli şekilde sağlanabilmesi için periyodik bakım zamanlarınızı takip etmenizi rica ediyoruz. Bakım zamanınız geldiğinde 444 63 55 veya (0) 505 105 15 35 nolu telefondan Reis Araç Kiralama yetkililerine ulaşmanız yeterlidir.

Lastik Hizmetleri

Lastik Hizmetleri

Aracınızla güvenli yolculuk edebilmeniz için lastiklerinizi mevsimnine uygun olarak değiştirilmesi gerekmektedir. Kış lastiği için kar yağışı beklememenizi ve ülkemiz iklim şartlarına uygun olarak kış lastik taleplerinizi Ekim ayı içerisinde Reis Araç Kiralama yetkililerine iletmeniz yeterli olaraktır.

Yedek araç hizmeti

Yedek Araç Hizmeti

Firmanız/şahsınız ile yapılan sözleşmede belirtilen bakım/onarım süresi geçecek işlemlerde yedek araç temin eder, aracın teslimatı ve yönetimiyle ilgileniriz. Ayrıca aracın çalınması durumunda yedek araç temin edilir.

reis araç kiralama