Reis Araç Kiralama İletişim:444 63 55
Reis Araç Kiralama Merkez Ofis:

Eskişehir Yolu 7.Km Ticaret Bakanlığı Önü No:100/B Çankaya / ANKARA

Reis Araç Kiralama, Reis bünyesinde faaliyete başlayarak edindiği deneyim ve uzmanlık ile müşterilerine uzun süreli araç kiralama hizmeti vermektedir. 1980 yılında Samsun'da kurulan Reis, Türkiye’nin tüm illerinde profesyonellikten ödün vermeyen çalışanları ile hizmete devam etmektedir. Reis, merkezi Ankara olmak ile birlikte birey ve tüm kuruluşlara kurumsal yıllık araç kiralama hizmeti sağlamaktadır.

Reis Araç Kiralama, tüm tüzel kişilerin ve işletmelerin araç kiralama hizmeti ile karşılamanın yanı sıra, periyodik bakım ve onarım, 7/24 kesintisiz yol yardımı, hızlı hasar yönetimi, muadil araç hizmeti ve lastik yenileme gibi müşterilerini rahat ettirecek ek hizmetleri de sunmaktadır. Reis tecrübesi ve güveni ile kiralanan araçların tamir bakım işlemlerini Türkiye’de bir çok şehirde bulunan anlaşmalı servis noktaları ile müşterilerine garantili ve kesintisiz hizmet vermekte ve kiralanan araçlar yüksek limitli sigortalarla güvence altına alınmaktadır.

Yasal prosedürleri ve vergilendirme işlemlerini üstlenen Reis Araç Kiralama; kasko, trafik sigortası, vergi pulları, fenni muayene, egzoz muayenesi gibi takip ve zaman gerektiren işlemleri de hızlı ve etkin bir şekilde çözümleyerek, müşterilerinin kendi ana işlerine odaklanması konusunda zaman, personel ve finansman tasarrufu sağlamaktadır. Özellikle Ankara araç kiralama hizmetinde profesyonel çözüm sağlayan Reis araç kiralamanın tüm bu hizmetlerinden Türkiye'nin tüm illerinden yararlanabilirsiniz. Merkezi Ankara olmak ile birlikte Reis Araç Kiralama en az 3 ay ve en fazla 12 ay olmak üzere tüzel kişiler ya da işletmeler için araç kiralama hizmeti vermektedir. Reis'in kurumsal araç kiralama çözümleri ile sizde bir adım öne çıkın. 

Şirketimiz en değerli 500 şirket arasında yer almaktadır.